05:30 – חדשות

 • ההשקה של דיאבלו כללה עומס מטורף על השרתים, 24 שעות שהיה כמעט בגדר בלתי אפשרי לשחק, ושלל באגים לתפארת מדינת ישראל. המשחק מגניב והכל, אבל בחייאת – עניין ה”תמיד מחובר” פשוט לא שווה את זה.
 • לקוחות של רשת חנויות המשחקים GAME שהזמינו מראש עותק של דיאבלו 3 עמדו בפני כאב לב גדול כשהרשת הכריזה על פשיטת רגל והשאירה אותם בלי הכסף ובלי המשחק. בליזארד, בתגובה, הודיעה שכל מי שמחזיק בקבלה על ההזמנה המוקדמת שלו מוזמן לקנות את המשחק מבליזארד, לשלוח להם את הקבלה עד השלושים ליוני ולקבל את מלוא הכסף חזרה – שימו לב שהכסף הזה יורד ישירות מבליזארד, היות והם לא ראו גרוש מההזמנות המוקדמות של GAME.
 • אומג אומג – יש שמועות על קרוס-אובר של מטרויד וסטאר פוקס ב-Wii U. זה כל כך מטופש שזה חייב להיות מגניב!
 • EA עושה משהו חכם (!!!!!!!) ומזמינה את כל מפתחי ה-Kickstarter להפיץ את המשחקים שלהם דרך Origin, כאשר בשלושת החודשים הראשונים להפצת המשחק הם יעבירו את כל הכסף למפתחים עצמם (ולא יגבו למעשה עמלת הפצה). יפה, נקווה שגם סטים יהיו בקטע.
 • עיכובים, ביטולים והכרזות: South Park וAliens: Colonial Marines מצטרפים לאלו אשר עשו את המעבר ל2013. Guild Wars 2 קיבל תאריך [שלא אושר על-ידי NCsoft] יציאה: 28 ביוני. Devil’s Third, המשחק שיותם אישית לא מצליח להבין למה למישהו אכפת ממנו, נזנח על-ידי THQ ומחפש מפיצים חדשים. כמו כן, שמועות על אישורו של Saints Row 4.

30:03 – מה אנחנו משחקים

 • יותם: Max Payne 3
 • ארז: דיאבלו 3, יאקוזה: דד סולד

57:43 – דיון אקדמי

 • הדרך לE3 – האם נינטנדו תצא כשידה על העליונה או שההפסדים שחוותה היו רק ההתחלה?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 comments on “025 – שגיאה 35; פודקאסט לא נמצא

 1. שנאוצר May 22, 2012

  אני רק שאלה: אחד הדברים שאני הכי אוהב בסדרת “מקס פיין” (הסדר היחידה ששיחקתי את כל המשחקים שבה!), מלבד האווירה, הסיפור, הדמויות ומערכת הקרב הוא שעל-אף שמדובר בסדרת משחקים ליניארית, יש בסביבות המשחק שלה מקום לחקור טיפה ולגלות דברים כמו תוכניות הטלוויזיה והרדיו שפזורות במהלך השלבים (“Adress Unknown”), הנשקים והתחמושות שחבויים במקומות סודיים, השיחות שמנהולות על ידי דמויות שונות – גם אויבים וגם לא אויבים (השלב בתחנת המשטרה, מישהו זוכר?) הסביבות האינטרקאקטיביות וגם לא מעט ביצי פסחא משעשעות. שאלתי היא, האם הדברים האלה מצאו את דרכם גם למשחק השלישי?

  • כן, הדברים האלה בהחלט קיימים. זה אלמנט של מקס פיין שבהחלט עשה את דרכו למשחק החדש.

הקונסוליירים © 2015