הפרק מכיל ספויילרים קשים ל Mass Effect 3, Prince of Persia וShadow of the colossus. ראו הוזהרתם.

 

03:57 – חדשות

 32:37 – מה אנחנו משחקים

 • יותם: Kingdoms of Amalur
 • ארז: Mass Effect Multiplayer, Future Soldier Multiplayer

45:06 – דיון אקדמי

 • מוות במשחקי וידאו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 comments on “021 – כמו חבובוטף, רק עם רצח

 1. bs315 Apr 26, 2012

  טוב, זה הפרק הראשון שלא סיימתי להקשיב לו עד הסוף, כי לספיילר בלי אזהרה את מאס אפקט 3 זה לא מגניב.

  כשסיפרתם בלי אזהרה ספוילרים ל- Shadow of the Colossus, Prince of Persia ופיינל פנטזי חשבתי לעצמי שנו, אלה גם משחקים ישנים, ואני כנראה כבר לא אשחק בהם לעולם. לא ביג דיל. אבל כשהגעתם ל- Mass Effect 3, זה כבר צרם לי. הוא מספיק צעיר בשביל שאני אשלה את עצמי שעדיין יש לי סיכוי להשלים את הסדרה הזאת מתישהו, ומילא אני, שייתכן שאני סתם מדבר באוויר – יש לא-מעט אנשים שאני מכיר ומתכננים לשחק בו בתקופה הקרובה, ופשוט עוד לא הגיעו אליו, או שהם מחכים שתהיה עליו איזושהי הנחה. בקיצור, זה קצת מוגזם.

  בקיצור, not cool. ואני מבין את זה שלקטוע דיון קולח לטובת עניינים כמו אזהרות ספוילרים זה לא להיט גדול, אבל אם הייתם מדביקים בתחילת הדיון אזהרה על כך שאתם הולכים לספיילר את משחקים X,Y,Z, זה היה הרבה יותר במקום.

  • כשאתה צודק, אתה צודק – ואתה צודק.
   הלחץ של להספיק להעלות את התוכנית לפני ערב יום הזיכרון היה בעוכרינו והשכיח מאיתנו את הצורך לציין שכן, אנחנו מספיילרים פה להחריד [ראוי לציין שזו לא הפעם הראשונה שאני מדבר במידה מסויימת של זעם כבוש על הסוף של הנסיך הפרסי, אבל אתה עדיין צודק].
   לגבי הפתיח – התלבטנו הרבה לגבי הקטע הזה ובסופו של דבר אני לחצתי להכניס אותו כי היתה שם בדיחה שלא רציתי לפספס. זה לחלוטין עלי ולא על ארז.
   נותר לי רק להתנצל ולקוות שלא ניפול בזה שוב.

הקונסוליירים © 2015