הודעה מנהלתית: לאור תקופת הבחינות ועבודות הבאה עלינו לרעה [בלאחס], תדירות הפודקאסטים תרד מאחת לשבוע לבערך אחת לשבועיים. אנחנו סטודנטים טרורי עיניים בשנה ג’ והלחץ עלינו כבד מאוד. תודה!

אה, ויש לנו חשבון טוויטר טרי! עקבו אחרינו בtwitter.com/TheConsolieries

 

חדשות

 • VectoCell, החברה שמאחורי Amy, טוענת שזה לא שהמשחק מחורבן, זה פשוט שהמבקרים לא יכלו להתמודד עם כמה שהוא קשה ונתנו לו ציונים גרועים בגלל זה. אהא.
 • קבוצת פוצים דתיים אמריקאים יוצאת נגד Star Wars: The Old Republic בגלל האפשרות לנהל מערכת יחסים רומנטית עםNPC מאותו המין. תקציר: הם פוצים.
 • שמועה בלתי מבוססת בעליל טוענת שהאקס בוקס הבא לא יתמוך במשחקי יד שניה. הרשו לנו להישאר סקפטיים.
 • אחרי תשעה חודשי עבודה מאומצים הושלם שרת HyruleCraft, שחזור 1:1 לעולם של Ocarina of Time במיינקראפט, והוא פעיל ומתפקד כמעין משחק תפקידים המוני בעולם של זלדה. ארז מזיל ריר.
 • Resident Evil 6 הוכרז ויתרחש, בין השאר, בסין. אנחנו מקווים לשלב בו כל עובדי פוקסקון הופכים לזומבים מבחירה כי זה עדיף על לעבוד בשביל אפל.
 • חדשה טובה לגיימרים: הESA משכו את תמיכתם מחוקי SOPA וPIPA. עכשיו, החוקים נפלו- אבל הבשורה היפה הוא שהם משכו את התמיכה לפני שהחוקים נפלו, והדגישו את הכוח שהיה לאיום לשלול סיקור מE3. העם דורש כבר אמרנו, הא?

מה אנחנו משחקים
יותם:
Star Trek Online, שהפך חינמי לפני שבועיים. מייק איט סו! כמו כן, Game Dev Story הוא קוקאין סלולרי.
ארז:
משחקי תלת מימד וMutant Mudds ל3DS. אה, ובדמו של Resident Evil: Revelations.

האקדמיה – דיון ארוך ומנומק
רימייקים- מה אנחנו חושבים עליהם?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 comments on “013- קוסמי נינג’ה מהחלל

 1. לראות את הפודקאסט הזה בלי שאלות גולשים זה כמו לחזור הבייתה ולגלות שכל המשפחה שלך נעלמה. אבל עדיין, עשיתם עבודה מעולה ומצחיקה.
  אגב, בהצלחה במבחנים!

 2. אגב, משוה קטן בעניין SWTOR: אני לא חשוב שיש צורך להתעצבן כמו שאתם התעצבנתם. לא כי אני חס וחלילה תומך באותם פוצים הומופובים, אלא פשוט כי זה לא נראה כמו משהו שצריך לייחס לו חשיבות. דברים כאלה תמיד גוררים תגובות קיצוניות כלפי עולם המשחקים, וזה היה לגמרי צפוי שגם SWTOR יסבול מעניין כזה או אחר. זה בסך הכל מיעוט קטן שנמצא ברייג’ זמני, ואין שום סיכוי שהמחאה שלהם תשפיע איכשהו. עולם הגיימינג כבר הדף מתקפות מצד סנטורים, בתי משפט וג’ק תומפסון, ואין שום סיבה שהמחאה הנוצרית סביב SWTOR תהיה שונה. לא צריך להתעצבן על כל מעשה טיפשות שמתקיים.

  • כן, יש משהו בלא להאכיל את הטרול. מצד שני, מדי פעם צריך לשחרר לחץ- ואם ג’ף קילי מקשיב לפודקאסט הזה, אולי גם קבוצות לחץ נוצריות מבקרות באתר באופן קבוע וילמדו להתנהג יפה יותר [:

 3. yanlv Jan 31, 2012

  בתור מי ששלח את שאלות המאזינים הראשונות זה באמת עצוב שהפסקתם עם זה אבל בכל זאת זה הפודקאסט שלכם ואתם תחליטו מה לעשות אתו (הפורמט של לקבל תשובות במייל לא נשמע לי טוב כל כך אחרי הכל יכלתי לשלוח מייל לIGN ויענו לי פשוט במייל וחלק מעניין זה לחכות בריגוש לשאלה שלך בפרק אבל שוב איך שאתם רוצים זה הפודקאסט שלכם) .מצטער שלא הגבתי בשבועות האחרונים אני פשוט גם בתקופת מבחנים די לחוצה ככה שאין לי הרבה זמן חופשי לכן אני יצטרך להיעלם לזמן הקרוב אבל אל תדאגו אני עוד יחזור (:

הקונסוליירים © 2015