חדשות

 • THQ, בשיתוף פעולה עם Obsidian Entertainment- החברה מאחורי Fallout New Vegas, בין השאר- חשפו את הפרוייקט הגדול הבא שלהם: South Park. כן. The Mind Boggles.
 • שיתוף פעולה נדיר בין תעשיית הקולנוע לתעשיית משחקי הווידאו: הפריקוול הרשמי- והקאנוני!- של אינדיאנה ג’ונס הוא לא סרט, אלא משחק וידאו. זה היה יכול להיות צעד מבורך לקראת הלגיטימציה של משחקי וידאו בעיני האוכלוסיה הכללית, אילולא היתה החברה שאחראית לכך לא אחרת מאשר זינגה הידועה לשמצה מפחות או יותר כל דבר שנגמר ב”ville”.
 • מגזין GamePro סוגר את שעריו, המודפסים והמקוונים. ארז רונן סופד להם ברגש.
 • “המשחק החדש של פארק היורה הוא יצירת מופת של תרבות אלקטרונית! הוא המשחק הטוב ביותר שיצא אי פעם! ציון עשר מתוך עשר!” אלה הביקורות שהופיעו, מיד עם יציאת המשחק, בדף הביקורות שלו בMetacritic. זה, בצירוף העובדה שעותקי ביקורת לא נשלחו למבקרים בימים הראשונים לאחר יציאת המשחק, עורר את סקרנותם של Gamespot- שגילו שמי שפרסם את ביקורות הגולשים האלה היו, ובכן, עובדים של Talltale Games. אהם.

שאלות גולשים!

מה אנחנו משחקים

 • ארז: Zelda- Skyward Sword
 • יותם: Saints Row: The Third

האקדמיה – דיון ארוך ומנומק.
סדרות משחקים: מתי מספיק זה מספיק?

דיונים אפשריים לשבוע הבא:
DLC- טוב, רע, או “אני אחנוק את מי שהמציא את זה”
                      או
Motion Control- טוב, רע, או “אני אכה למוות עם ווימוט את מי שהמציא את זה”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0 comments on “006- שובו של ג’אפר

 1. אחלה פרק! נראה שבאמת הצלחתי להתקיל אתכם עם השאלות (וסתם הבהרה לארז: ב”חזרה לתהילה” של Call of Duty התכוונתי לאהבה מצד הגיימרים, לא לנותני מכירות)… בכל מקרה, יש לי עוד כמה, אבל אני אבין כמובן אם הם לא יהיו בפרק הבא:

  1) האם יש איזשהו גאדג’ט מעולם הגיימינג שאתם הייתם רוצים שיהיה לכם בחיים האמיתיים (כמו רובה פורטלים, או ה-pit Boy מ-Fallout)?
  2) מהו המשחק שאתם הכי מחכים לו ב-2012?

  וסתם שאלה, האם מותר להמליץ לכם על משהו שהוא לא שאלה או רעיון לדיון, כמו נגיד סרטון או משהו בסגנון הזה שקשור לגיימינג, ואלי תדברו עליו?

  • בהחלט, תרגיש חופשי להמליץ.

   • אז ככה: יש סדרה באינטרנט שלא כולם שמעו עליה, בשם “All Your History Are Belong To Us”, המספרת על היסטוריה של עשרות חברות משחקים ופרנצ’ייזים, ועושים את זה בדרך ממש, אבל ממש מעניינת. אני אלנקק לפרק הראשון מתוך 6 שהם עשו על Valve, ומשם תוכל לנווט לבד (:

הקונסוליירים © 2015